Засідання виконавчого комітету сільської ради: цивільний захист, метаріальна допомога та надання житлових субсидій

Дата: 27.10.2021 10:09

Про основні питання засідання виконавчого комітету Коноплянської сільської ради:

?Цивільний захист. Рішенням виконавчого комітету створений консультаційний пункт з питань

цивільного захисту при Коноплянській сільській раді, мета якого - проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуацій, інформування населення про заходи реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, створення умов для оволодіння громадянами навичками користування найбільш поширеними засобами захисту і надання першої само- та взаємодопомоги.

?Матеріальна допомога. Члени виконавчого комітету розглянули заяви жителів Громади про надання одноразової матеріальної допомоги.

?Бюджет громади та субсидії. Виконавчий комітет схвалив звіт про виконання бюджету Коноплянської сільської

ради за ІІІ квартал 2021 року та розглянув питання надання житлових субсидій жителям сільської ради.

Виконавчий комітет зобов’язав старостати сільської ради надавати вичерпну інформацію про пакет документів, які необхідні для отримання житлових субсидій жителям старостинських округів. Відділ соціального захисту Коноплянської сільської ради здійснюватиме видачу документів для отримання житлових субсидій в робочі дні, з 9.00 до 16.00 години.