Дата: 02.11.2021 13:15

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет взяв участь у третьому засіданні Ради безбар’єрності, під час якого, зокрема, повідомив про результати та плани реалізації флагманського проєкту «Шкільна освіта для всіх». На засіданні, яке відбулося 27 жовтня 2021 року, було презентовано перший моніторинговий звіт Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, розробленої в межах ініціативи Першої леді Олена Зеленська.

«У 2021 році на виконання плану заходів флагманського проєкту “Шкільна освіта для всіх” та з метою підвищення якості інклюзивного навчання ухвалено відповідні постанови Кабінету Міністрів, які регулюють організацію інклюзивного навчання, підготовлено та найближчими днями буде направлено до КМУ проєкт постанови “Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання в закладах фахової передвищої освіти”, оновлено Положення про інклюзивно-ресурсні центри та запроваджено нові підходи до визначення особливих освітніх потреб, які сприятимуть доступу до інклюзивної освіти більш широкого кола осіб», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.