10.5 [Трейлер 4] - документальний фільм про Голодомор

Дата: 25.11.2021 16:46

<>

???? Чи не найважливіша мета створення документального фільму “10.5” — це активне продовження процесу визнання Голодомору-геноциду за кордоном, особливо у ключових країнах ЄС.

Адже кіно як ефективний інструмент культурної дипломатії має силу впливати на великі аудиторії. А документалістика має здатність неупереджено доносити правду й факти.

???? В основі фільму “10.5” - комплексні судові експертизи. Весь сюжет побудований винятково на дослідженнях та висновках експертів, провідних вчених, фахівців у питанні Голодомору, а також свідченнях очевидців Голодомору-геноциду, їхніх задокументованих спогадах. У цьому фільмі немає місця суб’єктивним судженням, тут немає й художньої вигадки.

?? Тож цей фільм буде потужним арґументом України на світовій арені. Вже зараз заплановано покази стрічки у посольствах України у різних країнах світу.

???? Одразу після прем’єри в Україні, яка відбудеться 25 листопада, — буде створено англомовну версію стрічки для максимально широкої іномовної аудиторії.

Запрошуємо відвідати показ фільму в Україні.

???? Вже цього четверга о 16:00 у кінотеатрі “Жовтень”!