«Слова мають велику силу змінити цілий світ!»

Дата: 26.11.2021 08:59

Виконавча директорка Оксана Збітнєва в колонці для ТСН розповіла про правила толерантного спілкування, зафіксовані у «Довіднику безбар’єрності». З аргументами та прикладами.

???? Чому вживаючи «слабка стать» чи «прекрасна половина» ми тиражуємо стереотипи

???? Як словом проявляти повагу до жінок, їхніх досягнень та права на професію

???? Що робити, якщо не знаєте як правильно звернутися до співбесідника

???? «Мати-одиначка» та «мати, що виховує дитину самостійно» – яка різниця між цими словосполученнями

???? «Смертельний діагноз», «людина, прикута до ліжка» – слова, від яких варто відмовитися в комунікації

Деталі – в колонці Оксани Збітнєвої ?? https://tsn.ua/.../6-pravil-bezbar-yernogo-spilkuvannya...

?? «Довідник безбар’єрності» є ініціативою і флагманським проєктом першої леді Олена Зеленська. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Аналітичну та технічну підтримку проєкту надавала Безбар'єрність. Упорядниця Довідника – Тетяна Касьян, ілюстраторка – Ольга Дегтярьова. Партнерами проєкту виступили ДТЕК, Danone, Fairmont Grand Hotel Kyiv, Inka, 1+1 media, Доступно.UA, Happy Today.