Комісія з питань захисту прав дитини прийняла рішення щодо повернення неповнолітніх дітей матері

Дата: 30.11.2021 13:10

Понад три місяці служба у справах дітей Коноплянської сільської дітей опікується проблемами однієї багатодітної сім’ї, в якій були відібрані діти. В цій сім’ї виховується четверо неповнолітніх дітей: на час. коли дітей відібрали у матері, троє з них тимчасово проживали в притулку для дітей “Теплий дім”, одна – у рідного дідуся.

За цей час мати змінила не лише свій спосіб життя, але й ставлення до рідних дітей. Свою поведінку жінка усвідомила і розуміє, що через власні погані звички, вона може втратити назавжди свої дітей. Сьогодні комісія з питань захисту прав дитини прийняла рішення щодо доцільності повернення трьох дітей на виховання та спільне проживання до матері, адже кожна дитина мріє про щастя та хоче жити у люблячій родині.

З боку служби у справах дітеи? буде здійснюватися постіи?нии? контроль за ситуацією в сім'ї, навчанням дітей, а старостат сприятиме працевлаштуванню жінки.