Мінцифра: Україна та ЄС оновили "цифрове" Доповнення до Угоди про асоціацію

Дата: 02.12.2021 09:23

????????????????Україна та ЄС оновили «цифрове» Доповнення до Угоди про асоціацію.

У Брюсселі відбулось шосте засідання Комітету асоціації в торговельному складі. Під час засідання Україна та ЄС схвалили двостороннє Рішення про внесення змін до «цифрового» Доповнення XVII-3 (Правила, що застосовуються до телекомунікаційних послуг) Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

? Цим Рішенням Україна взяла на себе зобов’язання імплементувати найновіше законодавство ЄС у сфері цифровізації синхронно з державами-членами ЄС.

? ЄС наголосив, що ключовою складовою законодавчих змін у процесі інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС є належна імплементація Закону «Про електронні комунікації» та ухвалення законопроєкту про національного регулятора в секторі електронних комунікацій.

? Україна поінформувала про цифрові євроінтеграційні здобутки та отримала схвальну оцінку від партнерів з ЄС. Зокрема, представники Єврокомісії підкреслили, що Україна була однією з перших країн поза межами ЄС, ковідні сертифікати якої були визнані офіційним Брюсселем.

? Домовились про подальшу співпрацю, зокрема, щодо встановлення екосистеми DESI (Digital Economy and Society Index) в Україні. Це дозволить Україні визначити динаміку та прогрес цифрового розвитку, порівнюючи з цифровими економіками ЄС.