Засідання виконавчого комітету: завершальне у 2021 році

Дата: 10.12.2021 16:09

?Сьогодні відбулося завершальне у 2021 році засідання виконавчого комітету.

????Для довідки: в поточному році члени виконавчого апарату 19 разів збиралися на засідання та колегіально розглянули понад 150 питань.

????Кожне засідання супроводжувалося розглядом питання щодо виділення матеріальної допомоги жителям громади.

????Переважна кількість розглянутих на засіданні питань стосувалася присвоєнню й уточненню поштових адрес.

????Члени виконавчого комітету протягом року тричі поверталися до розгляду питання щодо тарифів на платні послуги з водопостачання, розглядали питання щодо звільнення від оплати за харчування дітей з малозабезпечених сімей в дошкільних навчальних закладах.

????В центрі уваги виконкому були сім’ї, в яких вилучалися малолітні діти. До однієї сім’ї діти нещодавно були повернуті.

????Виконавчий комітет також встановлював графіки побачень з дітьми, обліковував дітей шкільного віку, погоджував роботу торгівельних закладів та призначав стипендії обдарованим учням – переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань.

????Протягом 2021 року розглядали питання щодо виділення грошової допомоги учасникам бойових дій з нагоди Дня виводу військ з Афганістану, постраждалим від Чорнобильської катастрофи та учасникам АТО.

????В цьому році жителі громади тричі визнавалися постраждалими від підтоплення, 17-ти особам була виділена грошова допомога.

????Згідно чинного законодавства всі рішення виконавчого комітету публікуються на веб-сайті сільської ради, зі змістом прийнятих рішень можна безпосередньо ознайомитися на сайті.

????Отже, сьогодні першим питанням був розглянутий проєкт бюджету територіальної громади на 2022 рік.

????Наступним питанням визначили зміст роботи виконкому у першому кварталі 2022 року, затвердивши його план роботи на цей період, а насамкінець розглянули питання присвоєння поштових адрес та виділення матеріальної допомоги.

????Дякуємо всім членам виконавчого комітету сільської ради за проведену протягом року роботу!