Навчання персоналу етиці безбар'єрного спілкування

Дата: 15.12.2021 10:16

HR-фахівці компаній спільноти «Бізнес без бар’єрів» працювали над структурою універсального тренінгового модуля для навчання персоналу етиці безбар'єрного спілкування.

Продукт буде з відкритим кодом: будь-яка компанія зможе взяти готові матеріали, адаптувати їх під особливості свого бізнесу і провести навчання персоналу.

Тренінг буде спрямовано на різні цільові групи. У цей день представники компаній-учасників спільноти обговорили ризикові та найбільш поширені ситуації при взаємодії з:

?? молоддю, яка працює перший рік на першому робочому місці

?? людьми старшого віку (50+)

?? людьми з інвалідністю або з постійними/тимчасовими функціональними порушеннями

?? батьками дітей до 6 років, жінками/чоловіками після декретної відпустки

Виконавча директорка Оксана Збітнєва подякувала бізнесам-учасникам спільноти, що вони діляться своїм досвідом та напрацюваннями одне з одними, а також будують плани майбутньої співпраці.

???? За її словами, проєкт-колаборація зі створення універсального тренінгового модуля є черговим доказом того, що «Бізнес без бар’єрів» – спільнота, де компанії не конкурують, а співпрацюють, щоб разом ставати безбар’єрними.

Спеціальним гостем на зустрічі стала Радниця - Уповноважена Президента України з питань безбар'єрності, яка розповіла про новий законопроєкт щодо працевлаштування осіб з інвалідністю – як він впливатиме на бізнес та чи спонукатиме роботодавців працевлаштовувати таких людей.