У День святого Миколая діти з Калинівського старостинського округу відвідали виставу "Пеппі"

Дата: 20.12.2021 11:45

Діти завжди залишаються дітьми і вони вірять в дива та казку! І така казка можлива, завдяки зусиллям дорослих!

Вчора, в День святого Миколая, коли дива справджуються, наші дітки з Калинівського старостинського округу відвідали Український театр, побували на виставі “Пеппі” та поринули в чудернацькі пригоди з дотепною і впевненою в собі дівчинкою Пеппі, яка здатна носити на руках навіть власного коня!

Щиро вдячні депутату Березівської районної ради Анатолію Ведуті, це саме за його сприяння малеча раділа сонячній Одесі, дивовижній поїздці, солодким подарункам та найбільшій у світі фантазерці - Пеппі Довгопанчоха!