Харківська керамічна плитка на ринку Європи

Дата: 21.12.2021 10:33

???????????????? #EUкраїна #ЦеЄвроінтеграція #Інтегруємось

Її можна купити в магазинах Польщі, Угорщини, Німеччини, Естонії та Англії.

Харківська керамічна плитка на ринку Європи – це теж один із результатів євроінтеграції України. Угода про асоціацію Україна-ЄС створює можливості, якими можуть скористатися національні експортери. І якщо їхня продукція якісна, а ціна приваблива, то вона знайде своїх прихильників навіть в найконсервативніших країнах і сферах. Плитка харківського заводу – показовий, проте далеко не єдиний приклад.

Що означає для української плитки потрапити на європейський ринок? Це означає скласти конкуренцію традиційному домінуванню в цій галузі товарам з Італії або Іспанії. Це означає, бути на вістрі технологічності і моди, розуміючи запити європейських споживачів. Це означає, що шість базових цінностей Європейського Союзу, однією з яких є Рівність, втілюється в торгівлі як рівність можливостей завдяки Угоді про асоціацію та Зоні вільної торгівлі.

В основі Європейського Союзу лежить ідея співпраця на основі спільних цінностей, що дозволяє кожному реалізовувати свій потенціал. Тому від самого створення ЄС – про переваги і можливості, які виникають, коли цивілізовані люди домовляються грати за єдиними правилами. Вільно подорожувати, працювати чи торгувати.

Європейський ринок з високою купівельною спроможністю стає все більше відкритим для українських виробників. Зближення України з Європейським Союзом має ціннісну основу, але й цілком практичні прояви, які можна порахувати, як прибуток від торгівлі.

Це – євроінтеграція!

Мета інформаційної кампанії #EUКраїна, яка проходить з ініціативи Уряду України, за підтримки European Union in Ukraine та проєкту ЄС Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.

Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут https://association4u.in.ua/

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Association4U