European Business Association - майданчик для спілкування та обміну досвідом

Дата: 24.12.2021 08:42

Одна з найбільш впливових бізнес-спільнот в Україні стала партнером у просуванні цінностей безбар’єрності серед вітчизняних та міжнародних компаній.

European Business Association протягом багатьох років є майданчиком для спілкування та обміну досвідом між компаніями, допомагає їм формувати порядок денний і, реагуючи на наявний запит, інтегрує в нього безбар’єрність.

???? Бізнес уже на власному досвіді переконується, що безбар’єрність, розвиток інклюзивності та підтримка різноманіття – це відкриття можливостей. Причому не лише для компанії, а й для її співробітників та клієнтів.

Щоб підтримати, надихнути, допомогти тим, хто лише прагне імплементували безбар’єрність у свої бізнес-процеси, важливо:

?? створювати умови для відвертого діалогу – щоб компанії, які уже розвивають безбар’єрність, ділилися досвідом з колегами, реагували на їхні запити й чесно розповідали про усі «за» і «проти»

?? надавати менторську підтримку тим, хто лише набуває досвіду у втіленні безбар’єрності

?? популяризувати ідеї безбар’єрного бізнесу, щоб не було стереотипів, що безбар’єрність для компанії – це благодійність, яка нібито вимагає затрат і не несе практичної користі.