Одеська ОДА: Сергій Гриневецький взяв участь у відкритті Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць», яку відреконструювали в рамках програми Президента «Велике будівництво»

Дата: 30.12.2021 08:22

Сьогодні відбулась урочисте  відкриття легкоатлетичного манежу комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць», який відреконструювали в рамках програми Президента «Велике Будівництво».

Як зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, для Одещини – це свято, тому що саме «Олімпієць» – це кузня майстрів спорту міжнародного класу, чемпіонів та призерів Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

«Мені дуже приємно, що ці роботи, виконані в рамках Президентський Програми «Велике Будівництво», завершені саме в цьому році. Я хочу щиро подякувати за підтримку народним депутатам України від Одещини, депутатам обласної ради, які допомагали з тим, щоб ми дійсно цей «довгобуд» закінчили! Для мене як людини, яка небайдужа до спорту, приємно бачити сьогодні і молодь, і ветеранів-олімпійців, які передають свій досвід як тренери. Одеська обласна державна адміністрація і обласна рада вирішили в 2022-му році за допомогою субвенцій з державного бюджету реалізувати ще 5 об’єктів спортивного напряму на Одещині і знову ж таки допоможе нам в цьому Програма Володимира Зеленського «Велике Будівництво» – сказав зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.