Консультації з ЄС щодо участі в «цифрових» програмах фінансової підтримки до 2027 року

Дата: 19.01.2022 10:54

????????Україна розпочала консультації з ЄС щодо участі в «цифрових» програмах фінансової підтримки до 2027 року.

У разі підписання відповідних Угод з країнами ЄС (орієнтовно восени 2022 року), усі юридичні особи, які зареєстровані в Україні, зможуть подати заявку, щоб отримати фінансування.

? Digital Europe із загальним бюджетом програми 7,6 млрд євро забезпечуватиме фінансування проєктів за п’ятьма напрямками: суперкомп'ютер, штучний інтелект, кібербезпека, цифрові навички, забезпечення широкого використання цифрових технологій в економіці та суспільстві.

? Connecting Europe Facility — це програма фінансової підтримки ЄС транс'європейських мереж та інфраструктури в секторах транспорту (25,8 млрд євро), телекомунікацій (2,1 млрд євро) та енергетики (5,8 млрд євро).

Деталі: https://bit.ly/3GtKLsh