Роберта Метсола стала президенткою Європарламенту

Дата: 20.01.2022 11:59

?Вона перемогла у першому турі дистанційного таємного голосування, де отримала абсолютну більшість — 458 голосів із 690.

?Роберта Метсола народилася на Мальті. У Європарламент була обрана у 2013 році, належить до фракції Європейської народної партії. Має 4 дітей.

?42-річна президентка — наймолодша серед усіх очільників ЄП і перша жінка за 20 років на чолі Європарламенту.

?«Світ навколо нас менш дружній, ніж був покоління тому. Неприпустимі атаки на суверенітет та територіальну цілісність України і небезпека в Білорусі — головні приклади цього. Наша спільна безпека є нашим спільним викликом. Для автократів та деспотів ЄС є загрозою уже за фактом свого існування. Для тих хто хоше знищити Європу — знайте, що цей орган проти вас… Для тих, хто намагається шантажувати Європу через гібридні атаки — цей Парламент не послабить єдності. Диктатори нас ніколи не розділять» — заявила Метсола у своїй першій після обрання промові.

Деталі????