Мінцифра: про новий чат бот «Спитай Гриця»

Дата: 24.01.2022 08:40

????В Україні запущено сервіс, який допоможе пацієнтам отримати медикаменти за урядовою програмою «Доступні ліки»

ГО «Ліки Контроль» презентувала новий сервіс на основі відкритих медичних даних — Telegram та Viber-бот «Спитай Гриця».

Що може бот?

Розказати, які саме препарати можна отримати в програмі «Доступні ліки», та допоможе отримати необхідні лікарські препарати кожному пацієнту, де б він не жив — у селі, містечку чи мегаполісі.

Нещодавно програму «Доступні ліки» розширили, і тепер вона охоплює також препарати для лікування серцево-судинних хвороб, профілактики інфарктів та інсультів, бронхіальної астми, цукрового діабету II типу, нецукрового діабету, а також розладів психіки та поведінки, епілепсії.

Скористатися сервісом у Telegram ???? https://t.me/SpytaiGrytsia_bot, у Viber ???? viber://pa?chatURI=spytaigrytsia.

Проєкт реалізовано ГО Ліки Контроль у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу та інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерство охорони здоров'я України, НСЗУ Національна служба здоров'я України.