Велика онлайн-зустріч: ще є час долучитися!

Дата: 26.01.2022 09:54

Тема безбар’єрності збере представників та представниць центральних органів влади, місцевого самоврядування, громадянського суспільства на велику онлайн-зустріч.

???? Коли? Наступного понеділка, 31 січня, о 13:00 на платформі Zoom.

???? Зустріч відкриє Вікторія Золотухіна, виконавча директорка Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ».

???? Тетяна Ломакіна, Радниця - Уповноважена Президента України з питань безбар'єрності розкаже про стратегічні дії держави щодо забезпечення безбар’єрного простору.

???? Представники громад поділяться своїм досвідом створення доступного, комфортного для усіх простору на місцевому рівні

Щоб долучитися, переходьте за посиланням та заповнюйте реєстраційну форму ?? https://forms.gle/ADVFNdcwQDEmBGU6A. У відповідь ви отримаєте посилання на зустріч. Встигніть – форма активна до 18:00 четверга, 27 січня.

???? Захід транслюватиметься на Facebook-сторінці громадського холдингу «Група впливу» з перекладом українською жестовою мовою.

Онлайн-конференція проводиться в рамках проєкту «Захист прав людей з інвалідністю на місцевому рівні», який реалізовується за фінансової підтримки National Democratic Institute.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree #BarrierFree_Ukraine