Одеська ОДА: з робочим візитом в Одеській області перебуватиме бізнес-омбудсмен Роман Ващук

Дата: 31.01.2022 11:54

Завтра, 1 лютого, у вівторок, з робочим візитом в Одеській області перебуватиме бізнес-омбудсмен Роман Ващук.

Однією з ключових цілей Ради бізнес-омбудсмена, дорадчого органу Кабміну, є забезпечення ефективної системної комунікації бізнесу з владою, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також підприємствами, які перебувають у державній власності або підпорядковані державним органам.

За 6,5 років роботи Рада бізнес-омбудсмена розглянула 635 звернень від підприємців Одещини та допомогла їм повернути 544 млн грн.

Місце і час проведення:

1 лютого, вівторок, 12.30, місто Одеса, проспект Шевченко, 4 (громадська приймальня).