«Довідник безбар’єрності»: з’явилася функція перекладу на українську жестову мову

Дата: 03.02.2022 09:29

1 лютого 2022 року на сайті проєкту «Довідник безбар’єрності» https://bf.in.ua/ з’явилася функція перекладу на українську жестову мову.

Вікно з перекладачем відкривається при натисканні на синій кружечок із зображенням рук біля будь-якої публікації.

Окрім цього, відтепер на сайті є англомовна та російськомовна версії, що робить його доступним для користувачів із різним культурним кодом, а також сприяє поширенню розуміння безбар’єрності за межами України.

Довідково

«Довідник безбар’єрності» – перший в Україні сайт-словник і посібник з нової етики спілкування без стереотипних термінів. Проєкт реалізується в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська та ГО Безбар'єрність.

#Безбарєрність