Оголошений конкурс-флешмоб

Дата: 14.02.2022 11:10

Шановні жителі Громади! 9 березня увесь світ відзначатиме 208-у річницю від дня народження Тараса Шевченка. Готуємось і ми до Тарасових уродин та оголошуємо конкурс-флешмоб.

????Записуй своє вітання, поетичні рядки та викладай в соціальній мережі Facebook. Не забудь поставити хештег #ТарасШевченкоКоноплянськаГромада.

????Вказавши своє прізвище, ім'я, вік, населений пункт та назву твору, з 20 лютого по 05 березня 2022 року, розміщуй відео на нашій сторінці та очікуй на результати.

????Ми оголосимо переможців 9 березня - в День народження Великого поета. А переможців очікує грошова винагорода та добірка творів Кобзаря????:

?1 місце - 1000 грн.

?2 місце - 600 грн.

?3 місце - 400 грн.

????В період проведення конкурсу, ми будемо публікувати цікаві факти з життя Тараса Шевченка та його твори, які крізь століття не втратили своєї актуальності.

Тож, обираємо улюблені твори Т.Шевченка, готуємося і покажемо всьому світу, що ми гідні Тарасові нащадки! Бажаємо усім успіху і до зустрічі на нашій сторінці!