Міжнародний аеропорт «Бориспіль» трансформується в безбар’єрний

Дата: 18.02.2022 08:27

Бути зручним для всіх пасажирів – таку ціль ставить перед собою Міжнародний аеропорт "Бориспіль", який першим серед українських летовищ трансформує свій простір у безбар’єрний.

Зокрема, для пасажирів із порушеннями зору ????????????? передбачені такі інфраструктурні рішення та сервіси:

???? встановлена тактильна смуга від залізничної станції до терміналу

???? у терміналі наявні пасажирські ліфти, обладнані кнопками з рельєфно-крапковим тактильним шрифтом Брайля

???? обладнані лінії пріоритетного обслуговування, де незрячі пасажири проходять контроль на авіаційну безпеку без черги

???? є можливість скористатися супроводом від входу до терміналу та до посадки на літак (попередньо потрібно зателефонувати за номером 063 980 67 49)

«Ідея про рівність всіх, хто користується послугами аеропорту, виглядає дуже просто – людина з порушенням зору має провести у терміналі рівно стільки часу, скільки й інші пасажири, - розповідає наша експертка Nina Matsiuk.

???? Тобто, час від входу в термінал до посадки на літак не має залежати від того, незрячий пасажир чи ні, а від звичайних для авіаподорожей факторів – чи є у нього багаж, чи хоче він перед посадкою випити кави чи бажає зробити покупки».

Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» трансформується в безбар’єрний на виконання проєкту «Бориспіль без бар’єрів», який реалізується у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська.

???? Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree #BarrierFree_Ukraine