Тимчасове перебування дітей в Румунії

Дата: 25.08.2022 12:18

На запрошення Президента об’єднання «Боротьба за свободу», яке є повноважним надавачем соціальних послуг та акредитованим Міністерством праці та соціальної юстиції Румунії, 75 дітей з «Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини» та 42 супроводжуючих особи з власними 11 дітьми були тимчасово евакуйовані до селища Ханч, Сучавського повіту (Румунія).

«Перш ніж дітей відправили на тимчасове перебування до Румунії, за моїм дорученням представники обласної військової адміністрації виїхали до Центру соціальної допомоги та захисту прав дітей, а також побували в Міграційному управлінні по області Сучава, де ознайомились з умовами перебування дітей. Всім їм гарантоване безпечне перебування на території Румунії: діти забезпечені медичною допомогою, медикаментами та засобами реабілітації. Головне – малеча в безпеці, далеко від війни і грається з однолітками. За ними доглядають досвідчені вихователі та медичні працівники, які вчасно отримують заробітну плату та мають змогу ротації відповідно до графіку роботи» - зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.