Відбір проєктів громад, які фінансуватимуться в межах «Програми з відновлення України»

Дата: 26.08.2022 08:42

Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає відбір проєктів, які будуть реалізовані в рамках «Програми з відновлення України» відповідно до фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Угодою передбачено виділення 340 млн євро на відновлення соціальної інфраструктури, об’єктів житлово-комунального господарства тощо у регіонах, що постраждали внаслідок військового конфлікту, а також у тих, що зазнали найбільшого навантаження через значний наплив внутрішньо переміщених осіб.

Кредитні кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Пріоритетність надається наступним напрямкам:

1. будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) громадських будівель:

• закладів освіти (дошкільної освіти, середньої освіти тощо);

• закладів охорони здоров’я (амбулаторії, лікарні, диспансери, госпіталі, поліклініки тощо);

• центрів надання адміністративних послуг;

• адміністративні будівлі органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

2. реконструкція, капітальний ремонт критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, теплопостачання);

3. реконструкція, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією рф.

Органи місцевого самоврядування, місцеві органи виконавчої влади/виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад мають подати до Мінрегіону пропозиції до 2 вересня 2022 року включно.

Детальніше умови участі в проєкті, інформацію щодо пріоритетності при відборі, перелік необхідних документів та додаткові матеріали можна знайти на офіційному сайті Мінрегіону за посиланням: http://surl.li/cufqn