Допомога нашим захисникам

Дата: 26.08.2022 11:51

Днями за сприяння голови сільської ради Волошина О.А. чергова маскувальна сітка поїхала до наших захисників.

28-а бригада, 35-а бригада, 57-а бригада, 126-а бригада ТРо, 68-й окремий стрілецький батальйон, 140-й розвідувальний батальйон – це географія наших маскувальних сіток!

З початку повномасштабного вторгнення росії, невтомні пальчики наших плетільниць, сплели 37 сіток, на загальну площу 1850 квадратних метрів. Найбільша кількість цих сіток поїхала до рідної бригади, що оберігає рубежі Півдня України – 28-ї бригади!

В майже кожну відправку додавались продукти харчування, домашня консервація, смаколики, засоби гігієни та деякі речі, які потребували військові.

Дякуємо нашим постійним плетільницям – педагогам, працівникам шкіл та дитячих садків громади – ви, взявши з собою любов до України, віру в Збройні Сили, біль та ненависть до росії, з перших днів плетете сітки, ніби оморфом прикриваєте наших захисників, рятуєте їх життя, здоров’я та стрічку за стрічкою - наближаєте нашу Перемогу!

З вірою в Перемогу, плетемо далі!...