100-річний ювілей Одеського державного університету внутрішніх справ

Дата: 29.08.2022 09:03

26 серпня свій 100-річний ювілей відзначає Одеський державний університету внутрішніх справ. За минуле століття, який став справжнім осередком науки та правоохоронної освіти півдня нашої держави, що має давню історію та перевірені часом традиції.

Разом з заступником Міністра внутрішніх справ Катериною Павліченко, народними депутатами України привітав колектив та студентів університету з ювілеєм Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

«Шлях університету – це добра слава та високі досягнення в освітній діяльності, науково-педагогічній роботі, національно-патріотичному вихованні молодого покоління та забезпечення підготовки фахівців високої кваліфікації. Все це можливе - завдяки потужному науково-педагогічному колективу університету. Щоденно невтомною працею Ви сприяєте реалізації важливих завдань із якісної підготовки висококваліфікованих правоохоронців, справжніх патріотів своєї держави, служіння якій кожен із них обрав за покликом власного серця. Упевнений, що і надалі такі професійні здобутки посилять славу університету та правоохоронних органів України» - сказав Начальник Одеської ОВА.