З Днем знань, освітянська Громадо!

Дата: 01.09.2022 09:02

Шановна освітянська Громадо!

Сьогодні точно не той День знань, який ми собі могли уявити. Без першачків і випускників. Без сліз і веселощів. Без білих бантиків і елегантних краваток. Без віршиків та пісень. Без айстр і хризантем. Без хвилювань батьків і усмішки вчителів. Без портфеликів і рюкзачків. Без традиційного першого дзвоника.

Ми стали іншими, бо у нас до сьогодні ще лютий місяць!

А пам‘ятаєте, якими раніше були ми? А як наші дітки раділи школі? Як вони безтурботно на перервах "зависали" в соціальних мережах? Як ми боролися з Ковідом та вчилися працювати дистанційно?

Впевнені, що після перемоги ми знову заживемо звичним, але ще кращим життям.

Обіцяємо, що після перемоги наші класи знову стануть шумними. Ми будемо ловити посмішки наших учнів, струшувати зі спідниць крейду, безкінечно заповнювати шкільні журнали, бігати на "п'ятихвилинки", гоїти дитячі ранки, чекати в гості наших випускників та планувати наступні свята!

Шановні наші дітки! Попереду у вас навчальний рік. Нехай він у вас пройде відмінно і з відзнакою! Терпіння вам, прагнення, працьовитості, посидючості, старанності, ретельності та легкості у навчанні.

Шановні наші вчителі!Мужності вам, бадьорості духу та терпіння! Хай пройде навчальний рік під мирним небом України??!

Зі святом!

З Днем знань!