Максим Марченко відвідав «Авторську школу М.П.Гузика»

Дата: 02.09.2022 11:25

1 вересня Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, з нагоди Дня знань, відвідав «Авторську школу М.П.Гузика», яка є одним із комунальних закладів загальної середньої освіти Южненської міської ради.

Директор школи Надія Гузик ознайомила Максима Марченка з роботою закладу освіти в умовах воєнного стану.

«Авторська школа М.П. Гузика є першим авторським навчально-виховним закладом шкільної освіти України, яка у 2000 році отримала статус експериментальної школи всеукраїнського рівня. І у 1994 році рішенням Ради з питань освіти ЮНЕСКО була внесена до реєстру найкращих шкіл Європи» - розповіла Надія Гузик.

В рамках візиту Начальник Одеської ОВА зустрівся з учнями 1-Б і 1-В класів та учнями 11-Б класу під час Першого уроку «Ми українці: честь і слава незламним!».

«Першокласникам хочу сказати, що відтепер ви не просто діти – ви вже школярі! Віднині для вас багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший підручник, перша вчителька. Бажаю вам гарно вчитися, знайти нових друзів, дізнатися відповіді на всі свої питання і вирости мужніми та сильними! А одинадцятикласникам зазначу, що незалежно від того, як проходитиме ваше навчання в цих непростих умовах, зичу вам досягнути високих результатів, серцем обрати майбутню професію та з гордістю нести звання випускника цієї школи. Шановні вчителі! Незважаючи на непростий для країни час, ви гідно виконуєте свою місію – навчаєте і виховуєте майбутнє покоління українців. Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Бережіть їх! А Збройні Сили України, переконаний, зроблять усе, щоб швидше наблизити нашу перемогу» - сказав Максим Марченко.