Електронне пенсійне посвідчення - у Дії

Дата: 07.09.2022 08:47

Власники пенсійного зможуть не носити пластиковий документ, а користуватися цифровим у застосунку Дія.

Пенсійні посвідчення доступні таких видів:

? за віком: для жінок – від 55 років, для чоловіків – від 60;

? спеціальне: видане через втрату годувальника, інвалідність тощо.

Який документ пенсійного відображатиметься в Дії?

Пенсійне посвідчення має бути видане після 2014 року. Якщо у вас пенсійна-книжечка старого зразка, її потрібно оновити на пластикову картку в Пенсійному фонді. Також варто звернути увагу, щоб у пенсійному не було помилок та всі дані були коректними.

Пенсійне, видане за віком, підтягнеться в застосунок автоматично, так само, як і цифровий паспорт. А спеціальне посвідчення необхідно додати в перелік документів самостійно. Не забудьте оновити застосунок.

Як це зробити, дивіться у відео?

Більше можливостей — менше кліків.

Сервіс реалізований Мінцифрою спільно з Пенсійний фонд України та Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в Україні за підтримки Швеції.

Електронне пенсійне посвідчення — у Дії

Пенсійні посвідчення доступні таких видів:

? за віком: для жінок – від 55 років, для чоловіків – від 60;

? спеціальне: видане через втрату годувальника, інвалідність тощо.

Який документ пенсійного відображатиметься в Дії?

Як це зробити, дивіться у відео?

Більше можливостей — менше кліків.