Дата: 19.09.2022 08:45

16 вересня Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав з Днем Рятівника особовий склад Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області та вручив нагороди.

Начальник Одеської ОВА наголосив, що у цей непростий для України час, у період війни з росією, внесок одеських рятувальників неоціненний. І поряд з воїнами Збройних Сил України гідно та надійно тримають свій фронт рятувальники Головного управління ДСНС в Одеській області.

«Від початку війни ви невпинно та героїчно бережете і рятуєте життя одеситів та мешканців області, іноді ціною власного життя. Ви першими прибуваєте на місця влучання російських ракет та їхніх уламків, усвідомлюючи, що від ваших дій залежать життя людей. Ви допомагаєте боротися з руйнівними наслідками ворожих атак, на ваших плечах лежить місія з порятунку людей, розмінування територій, пошук постраждалих під завалами і збереження якомога більше життів. Таку благородну справу обирають тільки сміливі, сильні духом і самовіддані люди!» - сказав у своєму вітальному слові Максим Марченко.