Проект нової грантової Програми «Відновлення» на обговоренні

Дата: 22.09.2022 08:49

На черговому засіданні Консультативної ради Фонду енергоефективності обговорили проект нової грантової Програми «Відновлення».

?? В ході засідання директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк розповів учасникам Консультативної ради про стан реалізації Програми «ЕНЕРГОДІМ»: досягнення, проблеми, перспективи її розвитку. Окремо він представив результати діяльності Фонду за період дії воєнного стану - кількість завершених та оплачених проектів, основні події, новини, перспективні плани тощо та презентував проект нової грантової Програми «Відновлення», деталізуючи її основні положення.

? «Для нас дуже важлива та корисна фахова експертна думка і щодо реалізації Програми «ЕНЕРГОДІМ», і тим більше щодо запуску нової Програми «Відновлення». Враховуючи всі обставини, ми досить швидко підготували цю програму і сьогодні вперше після внутрішнього обговорення винесли напрацьований проект Програми на такий широкий загал. Прагнемо щоб ця програма була максимально простою і корисною для людей. Водночас ми розуміємо, що спочатку це буде фактично пілотний проект, проходження якого нам покаже як рухатись далі, з урахуванням всіх наявних проблем», - зазначив Єгор Фаренюк.

? Деталі про це читайте на нашому сайті за посиланням ?https://bit.ly/3BXJcmw