Одеському дитячому будинку-інтернату - 70 років!

Дата: 23.09.2022 15:16

Сьогодні І-й заступник Начальника Одеської ОВА Борис Волошенков, від керівництва обласної військової адміністрації, привітав колектив та вихованців Одеського дитячого будинку-інтернату з 70-річчям закладу.

«Це – важлива дата. Пройдено шлях довжиною у сім десятиліть. Вкладено багато сил, вміння і доброти декількох поколінь працівників у виховання дітей. Без залишку віддавати тепло своєї душі - непросто. На це здатні далеко не всі. І присвятити своє життя турботі про ближнього - це, напевно, людський подвиг. Дякую колективу за роботу, адже ви всі разом несете спільну відповідальність за дітей, аби їм було гарно, комфортно, щоб перебували в нормальних умовах і розвивалися» - сказав у своєму вітальному слові Борис Волошенков.