Реєстрація на захід щодо підготовки будівель до опалювального сезону - розпочалася

Дата: 28.09.2022 09:07

Цьогорічна зима викликає занепокоєння українців. Очевидно, що головним ризиком наступного опалювального сезону є повномасштабна війна Росії проти України: руйнування критичної інфраструктури, що призводить до відсутності електричної енергії чи газу і може залишити безліч людей у холодних будинках. Тому важливо всім ретельно готуватись.

?? Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine) та Асоціація енергоаудиторів України запрошують 3, 5, 7 жовтня 2022 року на семінари, де учасники отримають відповіді на такі запитання:

??Як мешканцям будинків підготуватись до опалювального сезону?

??Які заходи можна здійснити сьогодні власними силами?

??Які технічні рішення зможуть принести економію вже в цьому опалювальному сезоні? Та інші актуальні питання.

?? Зокрема, відбудуться такі семінари:

? 03.10.2022, 15.00 – 18.00 год: Підготовка до опалювального періоду в розрізі підвищення ефективності енергоспоживання;

? 05.10.2022, 15.00 – 18.00 год: Налаштування систем погодного регулювання (індивідуальні теплові пункти та дахові котельні);

? 07.10.2022, 15.00 – 18.00 год: Підвищення надійності функціонування інженерних систем будівлі в умовах військового часу.

?? Мета семінарів – дати можливість співвласникам будинків самостійно оцінити ступінь підготовки будинку до опалювального сезону, здійснити першочергові малозатратні заходи для зменшення енергетичних втрат та комунальних платежів.

?? Цільова аудиторія: голови та члени правління ОСББ, керуючі компанії, спеціалісти та керівники відділу обслуговування (в будинках, де встановлені, або планується встановлення погодних регуляторів).

?? Місце проведення семінарів: онлайн у Zoom

?? Реєстрація для участі - за посиланням: https://bit.ly/3CeSLhc

? Деталі про це – на сторінці Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні за посиланням: https://fb.me/e/1TmRZHPXp