За рік українці оформили 10 мільйонів електронних лікарняних

Дата: 29.09.2022 08:46

Електронний реєстр листків непрацездатності запрацював в Україні з червня 2021 року. До 1 жовтня вдалося перевести всі лікарні України, які оформлювали пацієнтам електронні лікарняні замість паперових.

Головна їхня зручність — після генерування лікарняного документ відразу стає доступним роботодавцю, лікарю та застрахованій особі. А щоб оформити лікарняний, не треба стояти в чергах та бігати по кабінетах. Все доступно, онлайн та без корупції.

Відмова від паперових лікарняних стала можливою завдяки співпраці Мінцифри спільно з МОЗ України, НСЗУ, Мінсоцполітики, Фондом соцстрахування, ПФУ та за підтримки Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією.