День права знати та Міжнародний день загального доступу до інформації

Дата: 29.09.2022 08:48

?? 28 вересня Україна відзначає відразу дві важливі події – День права знати та Міжнародний день загального доступу до інформації.

?Громадські організації ініціювали створення цих днів з метою підвищення розуміння людей про основи права доступу до інформації та для підтримки ефективної реалізації цього фундаментального права.

В наш час наша діяльність в інформаційному просторі стала ще більш актуальною та важливою, а вільний доступ до інформації став одним із головних показників демократичних країн.

?? Україна посіла 18 місце в Рейтингу "Global Right to Information Rating" (Глобальний рейтинг права на інформацію) і те, що Україна знаходиться на топових позиціях в такому рейтингу - заслуга усіх українців!

Зичимо всім нам сил та наснаги в реалізації запланованого, вільного доступу до інформації та найголовніше - швидкої перемоги на усіх фронтах, в тому числі інформаційному!

Перевірити свій рівень поінформованості та використання інструментів Закону «Про доступ до публічної інформації» можна тут ? https://cutt.ly/MVHe5Sj