В Кам’янець -Подільському Хмельницької області проводився виїзний семінар для громад- учасників Проєкту

Дата: 03.10.2022 08:31

В рамках реалізації заходів проєкту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та Українським фондом соціальних інвестицій, в місті Кам’янець -Подільський Хмельницької області 27-29 вересня проводився виїзний семінар для громад- учасників Проєкту.

Мала честь виступити з презентацією про цілі, завдання та результати реалізації мікропроєкту в нашій громаді, а також ознайомитися з досягненнями колег з Хмельницької та Тернопільської областей.

Протягом трьох днів отримали чимало корисної та грунтовної інформації, нові знання та враження, які використовуватимемо у нашій подальшій роботі.

Щиро дякуємо організаторам семінару, нашим координаторам за чудову можливість поспілкуватися з колегами з різних областей та громад, за теплу і доброзичливу атмосферу та гарний настрій!