Дата: 03.10.2022 08:33

30 вересня Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Австрії в Україні Арадом Бенкьо.

На зустрічі мова йшла про ситуацію в Україні, яка протистоїть російському агресору, та про допомогу, якої потребує наша держава і зокрема Одеська область.

Посол Арад Бенкьо підтвердив підтримку Австрією євроінтеграційних прагнень України та висловив готовність його країни сприяти якнайшвидшому просуванню нашої держави по шляху до членства в Європейському Союзі.

Максим Марченко подякував Австрії за підтримку України зокрема, – фінансову, гуманітарну, прийом українських біженців та наголосив на готовності нашого регіону нарощувати співпрацю, одним з пріоритетів якої могло б стати залучення австрійських компаній до реалізації проєктів з відбудови зруйнованих об’єктів в Одеській області.