Максим Марченко привітав освітян з профнсійним святом

Дата: 03.10.2022 08:39

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

З теплом і шаною згадую власних наставників, кому зобов’язаний життєвими та професійними перемогами.

Переконаний, зусиллями вчителів та викладачів твориться майбутнє нашої держави. І, як ми бачимо, воно у нас сильне й сміливе. Саме ви навчали тих, хто зараз боронить рідну землю від російської агресії.

Ще більше ваша праця помітна сьогодні, в непростих умовах війни, коли зростає роль надання якісних освітніх послуг. Саме завдяки вашій самовідданості освіта в області зберігає традиційно високий рівень.

Не можу не зазначити про ще один вагомий результат, яким пишаємося разом - 425 випусників Одещини у цьому році отримали 200 балів під час складання національного мультипредметного тесту.

Вашими знаннями та серцями сьогодні створюється нова Україна! Вірю, що разом ми зможемо реалізувати усі надважливі завдання та здолати всі виклики.

Дорогі вчителі, викладачі, невтомні сіячі доброго, розумного, вічного, усі, хто пов’язав свою долю з освітою! Щиро бажаю, щоб доброта ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів та студентів щодня тільки множилась. Нехай кожен ваш день буде сповнений перемогами, щастям та теплом людської вдячності.

Слава Україні і слава освітянам Одещини!