Викладачу фізики КУ «Рішельєвський науковий ліцей» Павлу Віктору присвоєно звання "Народний вчитель України"

Дата: 03.10.2022 11:45

Наші щирі вітання з високою нагородою – присвоєнням звання "Народний вчитель України" - викладачу фізики КУ «Рішельєвський науковий ліцей», автору підручників, педагогу-блогеру, власнику YouTube-каналу з мільйонними переглядами неповторних, "живих" уроків Павлу Віктору.

Крім того, звання «Заслужений вчитель України» отримала учитель Нерубайського академічного ліцею Тетяна Кудренко.

Напередодні професійного свята державні нагороди освітянам вручив президент України Володимир Зеленський.

Колеги, ви вже зробили свій значний внесок у розвиток освіти Одещини, і ми цінуємо вашу працю. Разом з тим, зичу не зупинятися на досягнутому. У нас прекрасна молодь! Є кого вчити і чому вчити! Є ким пишатися: і тими, кого навчаєте, і тими, хто захищає! Продовжуйте світлу місію! Переконаний: у ваших очах тисячі інших очей знайдуть приклад для наслідування!