Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства зможуть отримувати гуманітарну допомогу - реагенти оброблення води

Дата: 04.10.2022 12:32

Міністерство розвитку громад та територій України, компанія KEMIRA AB (Фінляндія) та Українська асоціація підприємств ВКГ «Укрводоканалекологія» підписали тристоронній Меморандум «Про взаєморозуміння щодо надання гуманітарної допомоги коагулянтів для підготовки питної води».

? «Мінрегіон продовжує активно співпрацювати з міжнародними партнерами задля залучення гуманітарної допомоги для підприємств водопостачання та водовідведення, які постраждали в результаті російської агресії. Прийнятий Меморандум — це додатковий та ефективний інструмент для громад, щоб забезпечити жителів якісною питною водою», — наголосила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, Мінрегіон спільно з партнерами розробили цей Меморандум задля забезпечення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства реагентами оброблення води. Таким чином підприємства зможуть занадавати населенню більш якісні послуги водопостачання та водовідведення.