В школах громади відбувся "III Міжнародний урок доброти" про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Дата: 07.10.2022 15:49

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин?. Цей день спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. По всьому світу цього дня проходять просвітницькі та благодійні заходи. Заклади загальної середньої освіти нашої громади також долучилися до відзначення цього свята.

За ініціативи Благодійного Фонду "Щаслива лапа" та підтримки МОН України в школах відбувся "III Міжнародний урок доброти" про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

На уроках вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. Школярі розповіли друзям про своїх домашніх улюбленців, поповнили знання з правил догляду за ними та закріпили навички безпечної поведінки при зустрічі з тваринами. Крім того, у школах було проведено фотоконкурси та конкурси малюнків "Мої домашні улюбленці".

Всесвітній день тварин - це чергове нагадування про те, що люди - сусіди та друзі усіх живих істот. Тварини оточують нас всюди. Ми відповідальні за тих, кого приручили, тож давайте зробимо їх життя кращим!