Україна - країна Героїв!

Дата: 07.10.2022 16:15

Гармата Ігоря уражала всі цілі, які дає командування! ?

? Танки, броньовані авто, скупчення живої сили, командні пункти, склади з боєприпасами та паливом… нині складно порахувати всі цілі, які уразив розрахунок командира 2С7 «Піон» Ігоря.

? На війні захисник вдруге: у 2015-2016 рр. служив у 56 ОМПБр на артилерійській установці Д-20. Його підрозділ брав участь у звільненні Гранітного, Пікуз, Маріуполя. Був у гарячих боях на річці Кальміус.

?? Нині командир 203мм «квіточки» 2С7 «Піон» знову ефективно нищить ворогів! За успішну роботу і відданість справі військовий нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

? “У мене рід з 1612 року бере початок, всі воювали проти окупантів нашої землі. А я маю продовжувати традиції і гнати ворога геть!”, – каже захисник.