На апаратній нараді: внесені корективи щодо проведення Благодійного ярмарку та зменшення споживання електроенергії

Дата: 10.10.2022 16:37

Сьогодні рашисти внесли корективи до наших планів, але це ніяк не вплине на бажання – провести Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Про це сьогодні йшлося на апаратній нараді за головуванням сільського голови Олександра Волошина. Отже, Благодійний ярмарок переноситься, про дату та час – ми повідомимо пізніше.

Олександр Волошин звернувся до присутніх з проханням – зменшити сьогодні увечері, з 17 до 22 години, використання електровитратних приладів. Саме о цій порі розпочинається вечірній пік споживання електроенергії домогосподарствами, і якщо ми зможемо використати менше електроенергії, то це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у аварійних відключеннях.

Звертаємося також до наших жителів – з розумінням віднестися до цієї проблеми, адже наразі в чотирьох областях країни відсутнє електропостачання.

Щодо підготовки закладів освіти громади до опалювального сезону, то як зазначає начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Іван Іванов, навчальні заклади готові до зимового періоду, крім, Джугастрівського ліцею, де знято коректор на повірку.