Дата: 12.10.2022 11:41

?Калинівський старостинський округ: тут вже встановлена, налаштована та функціонує система оповіщення про повітряні загрози. Сільський голова Олександр Волошин та староста старостинського округу Олександр Черненко побували на місці розташування системи.

?На сьогодні лунають дві думки жителів громади: одні кажуть, що сирена лякає людей, а інші, навпаки, - скаржаться на урядову “гарячу лінію”, що сирен немає. Але є чинне законодавство, яке зобов’язує органи місцевого самоврядування здійснювати заходи щодо оповіщення населення про небезпеку, в тому числі, і про повітряну.

?Отже, за налаштуванням наші сирени вмикаються автоматично, якщо є повітряна тривога в Одеській області: при оголошенні повітряної тривоги вона лунає близько 3-х хвилин, якщо відбій – близько однієї хвилини.

?Шановні жителі Громади! В країні йде війна і ворог наносить ракетні авіаудари по населених пунктах, тому не ігноруйте сигнали та будьте обережними.