Уряд продовжує роботу над стабілізацією функціонування ринків газу та електроенергії

Дата: 13.10.2022 08:54

Кабінет Міністрів затвердив постанови, які дозволять врегулювати значну кількість заборгованостей на газовому ринку.

«76 млрд грн підуть на програму з врегулювання заборгованості перед суб'єктами ринку природного газу відповідно до раніше прийнятого спеціального закону. А також відповідно до домовленості з головами міст і громад», — відзначив Глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, таке рішення дасть змогу всім підприємствам газової галузі продовжувати роботу та стабільно виконувати свої зобов'язання перед усіма споживачами.

Детальніше: https://bit.ly/3COCcJc