Заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук, разом взяв участь в онйлайн-нараді

Дата: 13.10.2022 15:54

Сьогодні заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук, разом з представниками відповідних структурних підрозділів, взяв участь в онйлайн-нараді, яка пройшла під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Уляни Токарєвої.

Ключова тема - проблемні питання і сфера захисту прав дітей та шляхи їх вирішення.

"Учасники наради звернулися до заступника Міністра соцполітики щодо необхідності розроблення порядку про можливість влаштування дітей, які перебувають закордоном в евакуації в сім'ї громадян України. Також торкнулися теми функціонування та забезпечення ведення інформації в ЄІАС "Діти" - відзначив заступник Начальника Одеської ОВА Ігор Ткачук.

Окрім цього, в рамках наради, обговорено продовження строку дії перебування на рахунках коштів у осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для придбання житла і ще одне важливе питання - надання статусу дітям, постраждалих внаслідок воєнних дій.