Дата: 14.10.2022 15:47

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в спецпогашенні маркового аркуша "Слава Збройним Силам України!"

"До маркового аркуша «Слава Збройним Силам України!» увійшли 6 окремих марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ. 6 ілюстрацій – це структура Збройних Сил України: Десантно-штурмові війська, Сухопутні війська, Військово-морські сили, Повітряні сили, Сили спеціальних операцій та Сили територіальної оборони. Автор аркуша – український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін" - сказав відкриваючи церемонію спецпогашення керівник Одеської дирекції "Укрпошти" Сергій Дрозд.

"Таким симловічним марковим аркушем, який випустила "Укрпошта" і до спецпогашення якого я мав за честь долучитись - ми всі разом висловлюємо подяку Збройним Силам України та особливу повагу українським воїнам, які щохвилини боронять незалежність та територіальну цілісність нашої країни, а також вшановуємо пам'ять тих, хто поклав власне життя заради України" - сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Блок виконано у графічному стилі. Кожна поштова марка відображає образи сучасних українських захисників з різних підрозділів військ, що призначені для безпосереднього ведення або всебічного забезпечення бою, та містить емблему відповідного виду та роду військ. Вони втілюють відвагу, сміливість і незламність українського воїнства в боротьбі з російським окупантом. Тираж маркового аркуша – 1 мільйон примірників.