Україна - країна Героїв!

Дата: 14.10.2022 15:56

"Я захищаю майбутнє: право наших дітей на спокійне життя та вибір власного життєвого шляху".

?Костянтин з позивним «Удав» – за фахом викладач історії та філософії, в цивільному житті працював у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Зараз він – головний сержант мінометного взводу 206 батальйон територіальної оборони ЗСУ, навчений боєць.

?"До лав Сил ТрО я долучився, бо в складний для країни час їй потрібен захист. Оскільки в лютому ворог підійшов до околиць столиці, то часу на роздуми вже не було. В 206 батальйоні служили мої друзі, тому я долучився саме до цієї військової частини, котра на той час захищала Київ, а зараз обороняє Україну на південному напрямку.

Україна для мене це рідний дім, мати – все світле й тепле, що нам доводилося відчувати в дитинстві".

Все буде Україна!??