Вітаємо шеровців зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем села!
Село Шерове (перша назва Шаровка, назване на честь землевласника Шароя Павла) засноване 1793 року, являється одним з найстаріших населених пунктів не лише Коноплянської громади, а й Іванівського району. І ось, 14 жовтня жителі села зібралися на центральній площі, щоб відзначити 225-річчя свого села. Вітали мешканців колективи художньої самодіяльності Іванівського району . Виходець з с. Шерове - композитор Станков Валентин дарував свої мелодії. Жителей села вшановували в номінаціях. І, звичайно, відбувся конкурс банниць - національної болгарської страви. Конкурсанти та всі лауреати отримали призи та смаколики від щорічного організатора та спонсора свята - Каснакі Анатолія Георгійовича. З вітальним словом до жителів та гостей села звернувся голова ОТГ Олександр Антонович Волошин.