Дата: 18.10.2022 08:54

17 жовтня Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів чергову нараду щодо вирішення проблемних питань, які пов’язані з оформленням документів для надання дозволу на виїзд за кордон громадянам України, які прямують для роботи і проходження практичної підготовки на морських суднах в умовах правового режиму воєнного стану.

Під час наради представниками обласної військової адміністрації, обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Професійної спілки робітників морського транспорту України, Українського об’єднання моряків та безпосередньо моряками, було порушено низку проблемних питань, пов’язаних з вищевказаною процедурою.

Адміністрацією судноплавства розроблений та діє порядок отримання підтвердження копій освітніх і кваліфікаційних документів.

У той же час, не зважаючи на вимоги Постанови, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Одеської області і досі не здійснюється оформлення дозволів.

За результатами наради було прийнято рішення, в чергове, звернутися до Генерального штабу Збройних сил України з наданням пропозицій до проекту алгоритму оформлення дозволу для пред’явлення на державному кордоні громадянами України, які прямують для роботи на морських суднах та проханням пришвидшити його прийняття.