Дата: 18.10.2022 14:42

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в урочистих заходах з нагоди приведення курсантів перших курсів до Присяги працівника поліції, які відбулись в Одеському державному університеті внутрішніх справ

«Ви урочисто складаєте Присягу працівника поліції і берете на себе зобов’язання на вірність українському народові, яке долучає вас до великої родини поліцейських та поєднує з усіма поколіннями захисників України. Символічно і важливо, що ця церемонія відбувається у такий непростий для нашої країни – час! Вірю, що ви не зрадите тим непорушним словам, ціна яким більша за життя.

Це - особлива подія у Вашому житті, і це - велика честь. Впевнений, що Ви будете сумлінно виконувати свої службові обов’язки, охороняти права та свободи людини в ім’я збереження миру в Україні. Бо обраний вами шлях покладає на вас святий обов’язок – бути чесними, сумлінними та дисциплінованими працівниками, з високою відповідальністю виконувати покладені на вас завдання та вдосконалювати свою професійну майстерність!» - сказав у своєму вітальному слові Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.