Дата: 19.10.2022 11:11

Заступник начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук провів зустріч з представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю при Одеській ОВА Олегом Соколовим.

Сторони обговорили важливе питання надання медичної, психологічної та фізичної реабілітації для осіб з інвалідністю. А також узгодили напрацювання налагоджених шляхів для евакуації людей з інвалідністю з небезпечних районів проведення бойових дій – у більш безпечні, та, за можливості, закордон, і засоби контролю умов проживання ВПО з інвалідністю, які наразі перебувають в Одеській області.

В свою чергу заступник начальника Одеської ОВА Ігор Ткачук запропонував створити робочу групу під головуванням Олега Соколова з розробки проекту програми реабілітації для людей з інвалідністю, в складу якої увійдуть психологи, реабілітологи, медики та фахівці з протезування.